Open air koncert DOTEK LÁSKY

 

Dotek  lásky 
„Pokud je hudba jídlem lásky, … hraj dál“
„Očima poslouchat – to je moudrost lásky“
Shakespeare

Open air koncert s názvem „Dotek lásky“ je scénický koncert, který připravujeme s Operním studiem Slovenského národního divadla v rámci unikátní spolupráce na Pěveckých kurzech Festivalu Jarmily Novotné. Pěvci předvedou překrásné árie raného romantismu, které budou zpracovány ve scénických obrazech zachycujících lásku v různých podobách. Námět koncertu je inspirován verši Sonetů W. Shakespeara. 

Koncert se odehraje v parku zámku Liteň v sobotu 18. června v 18 hodin.

Vstupenky v cenových kategoriích 1. kat. 500,- Kč, 2. kat. 300,- Kč je možné objednat na emailu tickets [at] zamekliten [dot] cz nebo na telefonním čísle 737 650 497. Koncert se koná za každého počasí. 

 

O Pěveckých kurzech v Litni 2022
V polovině června ožije zámecký areál zpěvem mladých profesionálů, kteří jako každoročně přijedou studovat na Pěvecké kurzy v Litni. Ty se tentokrát uskuteční pod vedením prvotřídních pěvkyň, holandské pěvkyně a mentorky Margreet Honig a české sopranistky Simony Houda Šaturové. Dámskou dvojici doplní operní režisér Marek Mokoš. Kurzy budou výjimečné rovněž exkluzivní spoluprací s Operním studiem Slovenského národního divadla. Závěrem kurzů se jako tradičně odehraje společný koncert, tentokrát v kulisách zámeckého parku s názvem Dotek lásky. Letošní pěvecké kurzy se konají ve spolupráci se Slovenským institutem v Praze.