Interpretační přehlídka a kuzy pro hráče na lesní roh

Doprovodný program: 
Workshopy povedou
Kateřina Javůrková a Zdeněk Divoký.
V neděli vystoupí v zámeckém parku Myslivečtí trubači. 
Zpestřením tohoto ročníku by mělo být vyhlášení nejlepších interpretací. Klavírní doprovod pro účastnické koncerty bude zajištěn. Více informací včetně upřesnění doprovodného programu budeme sdílet v následujících týdnech. 

Účastnický poplatek: 1.000,- Kč 

V ceně je vystoupení na některém z účastnických koncertů, osobní setkání s dalšími hornisty a pedagogy hry na lesní roh, doprovodný program, vstup na účastnické koncerty, nácvik společné skladby a společné vystoupení přítomných hornistů na sobotním večerním účastnickém koncertu. 

Ubytování:  Není zajištěno.  

Ubytování si můžete zajistit individuálně v přilehlých obcích, například v obci Karlštejn (cca 5 km), Všeradice (cca 6 km), Beroun (cca 14 km) nebo Řevnice (cca 8 km).  V jednání je možnost přespání v jednoduché ubytovně provozované městysem Liteň, ale mimo areál zámku. Jde o skromné účelové přespání v pokojích po 5-6 postelích s umývárnou s WC a základně vybavenou kuchyňku se studenou vodou. Sprchy s teplou vodou jsou k dispozici ve vedlejší budově tělocvičny, vzdálené cca 100 m. Cena tohoto ubytování je 300 Kč.

Stravování: V obci je restaurace a bistro s nabídkou teplých jídel a obchod.  

Prosíme o vyplnění přihlášky níže. Kontakt pro další informace: Markéta Rybárová, tel. 737 650 497, marketa.rybarova@zamekliten.cz 

Přihláška na Liteňské hornové dny 2023: