Organizační pokyny pro návštěvníky koncertu RUSALKA V PARKU, sobota 28. 8.

24 srpna, 2021

Milí návštěvníci, připravili jsme pro vás přehledné informace, které, jak doufáme, napomohou hladkému průběhu akce a zajistí vám nerušený zážitek z poslechu a podívané. Časový harmonogram: Začátek koncertu je stanoven…

O nás

Jsme mladý tým složený z nadšených lidí, jejichž zkušenosti a dovednosti se vzájemně doplňují.

Ivana Leidlová

Zakladatelka a ředitelka z.s., výkonná ředitelka Festivalu Jarmily Novotné

foto18Po absolvování Vysoké školy ekonomické v oboru mezinárodní obchod a právo (Ing., 1997) a Rochester Institute of Technology (MBA, 2000) působila na pozici relationship manager u Citibank.
V letech 2003–2011 vedla oddělení mezinárodní klientely v rámci korporátního bankovnictví v Unicredit Bank, Česká republika. Po odchodu na mateřskou dovolenou (synové David a Lukáš) se rozhodla věnovat neziskové sféře.

Barbora Dušková

PR a marketing

Barbora DuškováAbsolventka Vyšší odborné školy publicistiky, oboru kulturní publicistika se po letech působení v přední modelingové agentuře nebo PR v komerčním sektoru rozhodla pro kulturní sféru. Od roku 2011 se plně věnuje PR a marketingu kulturních projektů z oblasti filmu, výtvarného umění či divadla, ale ze všeho nejbližší je jí hudba. Po působení v orchestru PKF – Prague Philharmonia, kde zastávala především vedoucí PR a marketingu, odešla na „volnou nohu“ s cílem podílet se na různých kulturních projektech. Pro Zámek Liteň pracuje od roku 2015.

Michaela Tučková

Podpora týmu, produkce

davPo ukončení studia na Vysoké škole ekonomické působila v agentuře ACNielsen jako analytik trhu. Později své působení nasměřovala  k filmovému marketingu v distribuční společnosti Bontonfilm. Od odchodu na mateřskou dovolenou je její hlavní náplní péče o tři dcery. Nyní v rámci svých možností pomáhá zajišťovat plynulý chod organizace.

Dita Hradecká

Spolupráce na dramaturgii Festivalu Jarmily Novotné

Vystudovala klavír na konzervatoři, a muzikologii na Filosofické fakultě Univerzity Karlovy. Publikovala v odborných časopisech a připravovala rozhlasové pořady či koncertní programy. V publikační činnosti pokračovala v Lidových novinách (2000–2009). Absolvovala stáž pro odborné novináře v Berlíně (2003–2004). Donedávna vyučovala hudební historii na New York University of Prague. V letech 2010–2012 působila na Ministerstvu kultury ČR. V letech 2016–2018 vedla redakci vážné hudby na Vltavě, v roce 2019 se stala vedoucí knihovny Ústavu hudební vědy na Filozofické fakultě.