Rekonstrukce oranžerie za podpory Středočeského kraje

8 srpna, 2022

Rekonstrukce oranžerie za podpory Středočeského kraje V červnu započaly v areálu zámku Liteň práce na rekonstrukci budovy oranžerie. Oranžerie v budoucnu poskytne zázemí pro konání výtvarných uměleckých workshopů, bude sloužit…

O nás

Jsme mladý tým složený z nadšených lidí, jejichž zkušenosti a dovednosti se vzájemně doplňují.

Ivana Leidlová

Zakladatelka a ředitelka z.s., výkonná ředitelka Festivalu Jarmily Novotné

foto18Po absolvování Vysoké školy ekonomické v oboru mezinárodní obchod a právo (Ing., 1997) a Rochester Institute of Technology (MBA, 2000) působila na pozici relationship manager u Citibank.
V letech 2003–2011 vedla oddělení mezinárodní klientely v rámci korporátního bankovnictví v Unicredit Bank, Česká republika. Po odchodu na mateřskou dovolenou (synové David a Lukáš) se rozhodla věnovat neziskové sféře.

Barbora Dušková

PR a marketing

Barbora DuškováAbsolventka Vyšší odborné školy publicistiky, oboru kulturní publicistika se po letech působení v přední modelingové agentuře nebo PR v komerčním sektoru rozhodla pro kulturní sféru. Od roku 2011 se plně věnuje PR a marketingu kulturních projektů z oblasti filmu, výtvarného umění či divadla, ale ze všeho nejbližší je jí hudba. Po působení v orchestru PKF – Prague Philharmonia, kde zastávala především vedoucí PR a marketingu, odešla na „volnou nohu“ s cílem podílet se na různých kulturních projektech. Pro Zámek Liteň pracuje od roku 2015.

Markéta Rybárová

Podpora týmu, produkce

Po ukončení studia na ČVUT vstoupila do světa komerčních nemovitostí, kde se téměř 15 let věnovala oceňování nemovitostí pro společnost Jones Lang LaSalle. Svět realit opustila kvůli odchodu do franšízového poradenského konceptu Expense Reduction Analyst, kde působila přes 7 let na pozici administrátora. Po letech práce v korporátním sektoru přehodnotila priority a rozhodla se zapojit do neziskové sféry. V Zámku Liteň pomáhá od roku 2022 zajišťovat plynulý chod organizace a realizaci festivalových akcí.

Dita Hradecká

Spolupráce na dramaturgii Festivalu Jarmily Novotné

Vystudovala klavír na konzervatoři, a muzikologii na Filosofické fakultě Univerzity Karlovy. Publikovala v odborných časopisech a připravovala rozhlasové pořady či koncertní programy. V publikační činnosti pokračovala v Lidových novinách (2000–2009). Absolvovala stáž pro odborné novináře v Berlíně (2003–2004). Donedávna vyučovala hudební historii na New York University of Prague. V letech 2010–2012 působila na Ministerstvu kultury ČR. V letech 2016–2018 vedla redakci vážné hudby na Vltavě, v roce 2019 se stala vedoucí knihovny Ústavu hudební vědy na Filozofické fakultě.