Kdo pro Vás festival připravuje?

Jsme mladý tým složený z nadšených lidí, jejichž zkušenosti a dovednosti se vzájemně doplňují.

Ivana Leidlová

Zakladatelka a ředitelka z.s., výkonná ředitelka Festivalu Jarmily Novotné

foto18Po absolvování Vysoké školy ekonomické v oboru mezinárodní obchod a právo (Ing., 1997) a Rochester Institute of Technology (MBA, 2000) působila na pozici relationship manager u Citibank.
V letech 2003–2011 vedla oddělení mezinárodní klientely v rámci korporátního bankovnictví v Unicredit Bank, Česká republika. Po odchodu na mateřskou dovolenou (synové David a Lukáš) se rozhodla věnovat neziskové sféře.


Markéta Rybárová

Podpora týmu, produkce

Po ukončení studia na ČVUT vstoupila do světa komerčních nemovitostí, kde se téměř 15 let věnovala oceňování nemovitostí pro společnost Jones Lang LaSalle. Svět realit opustila kvůli odchodu do franšízového poradenského konceptu Expense Reduction Analyst, kde působila přes 7 let na pozici administrátora. Po letech práce v korporátním sektoru přehodnotila priority a rozhodla se zapojit do neziskové sféry. V Zámku Liteň pomáhá od roku 2022 zajišťovat plynulý chod organizace a realizaci festivalových akcí.

 

Eliška Kofroňová

PR a Marketing

Eliška Kofroňová

Od roku 2024 je posilou týmu neziskové organizace Zámek Liteň. Navazuje tak na dlouhodobé působení v kultuře. Studovala Divadelní, filmová a mediální studia na FF Univerzity Palackého v Olomouci a obor Produkce DAMU. Po studiích se věnovala propagaci kulturních institucí Švandovo divadlo, KC Zahrada a Chodovská tvrz.

 

 

Dita Hradecká

Spolupráce na dramaturgii Festivalu Jarmily Novotné

Vystudovala klavír na konzervatoři, a muzikologii na Filosofické fakultě Univerzity Karlovy. Publikovala v odborných časopisech a připravovala rozhlasové pořady či koncertní programy. V publikační činnosti pokračovala v Lidových novinách (2000–2009). Absolvovala stáž pro odborné novináře v Berlíně (2003–2004). Donedávna vyučovala hudební historii na New York University of Prague. V letech 2010–2012 působila na Ministerstvu kultury ČR. V letech 2016–2018 vedla redakci vážné hudby na Vltavě, v roce 2019 se stala vedoucí knihovny Ústavu hudební vědy na Filozofické fakultě.