Organizační pokyny pro návštěvníky koncertu RUSALKA V PARKU, sobota 28. 8.

24 srpna, 2021

Milí návštěvníci, připravili jsme pro vás přehledné informace, které, jak doufáme, napomohou hladkému průběhu akce a zajistí vám nerušený zážitek z poslechu a podívané. Časový harmonogram: Začátek koncertu je stanoven…

Pro korporátní klienty

Darujte příběh Jarmily Novotné!

plakat knihaPodarujte své zaměstnance či klienty originálním dárkem a věnujte jim knihu. Historicky první monografie o Jarmile Novotné se na téměř čtyřech stech stranách věnuje jejímu osudu a nabízí zcela nové souvislosti. Kniha rovněž obsahuje výběr bezmála stovky fotografií z archivu. Jejím autorem je renomovaný tvůrce životopisné literatury Pavel Kosatík.

Při nákupu 50–100 knih získáte slevu 50 Kč za kus, výsledná cena jedné knihy pak činí 349 Kč.  

Při nákupu 100 a více knih dostanete slevu 100 Kč za kus, jedna kniha vás pak vyjde na 299 Kč.

Více informací o knize se dočtete zde.

Nadělte svým zaměstnancům či klientům netradiční zážitek. Uspořádejte komponovaný večer  – moderovanou diskusi o životě Jarmily Novotné a tvorbě knihy Baronka v opeře s Pavlem Kosatíkem a Martinou KociánovouPodle přání pro vás připravíme program na míru. Jeho součástí může být i hudební doprovod s přednesem árií, jež kdysi zpívala Jarmila Novotná.

V případě zájmu kontaktujte prosím Ivanu Leidlovou na tel. 724 043 863 či emailu ivana [dot] leidlova [at] zamekliten [dot] cz.