Liteňské hornové dny a koncert s Radkem Baborákem a hosty

Vzhledem k současné situaci jsme přistoupili k rozhodnutí ZRUŠIT Liteňské hornové dny včetně koncertu LESNÍ ROH NA ZÁMKU – Radek Baborák a jeho hosté.

O náhradním termínu přehlídky i koncertu vás budeme informovat.

Všem, kteří si zakoupili vstupenky na koncert, vrátíme platbu zpět na účet.  

Děkujeme za pochopení!


Ve dnech 17.–19. dubna se do Litně sjedou studenti a mistři hry na lesní roh a navážou na novou tradici bienále Liteňských hornových dnů. Pedagogové a studenti společně prožijí 3 dny nabité komorními koncerty a doprovozené přednáškou, workshopem a výstavou žesťových nástrojů.

Přehlídku završí slavnostní koncert v čele se špičkovým hornistou s názvem LESNÍ ROH NA ZÁMKU – Radek Baborák a jeho hosté. Vystoupí vynikající Baborák Ensemble spolu se sopranistkou Lucií Vagenknechtovou a klavíristou Miroslavem Sekerou. Koncert se odehraje 18. dubna od 19 hodin v sále Čechovny.

Zazní hornové a smyčcové skladby Franze Schuberta, Richarda Strausse, W. A. Mozarta, Arcangella Corelliho, Leone Sinigaglii nebo chasidské melodie od Lva Kogana.

Vstupenky je možné zarezervovat a zakoupit na adrese tickets [at] zamekliten [dot] cz nebo na telefonním čísle 724 880 826. Cena vstupenky je 300 Kč.

Program Liteňských hornových dnů si můžete stáhnout pod odkazem. Vstup na komorní koncerty je zdarma.