Slavnostní koncert Festivalu Jarmily Novotné 2019

Slavnostní koncert Festivalu Jarmily Novotné 2019 bude spojením hudebních ikon – sopranistky s mezinárodním renomé Martiny Jankové, žádaného švýcarského klavíristy Gérarda Wysse a nejvýraznějšího českého klavíristy mladší generace Iva Kahánka. Písňový večer nabídne pěvecké umění i klavírní klenoty od českých a zahraničních mistrů od západu na východ. Francouzská a německá díla si zanotují s českou, slovenskou, polskou a ruskou hudbou. Program bude okořeněn přednesem veršů textů písní.

Na pódium Sukovy síně pražského Rudolfina si večer 20. září 2019 protagonisté koncertu přizvou také čerstvé absolventy Interpretačních kurzů v Litni 2019, aby v tomto skvostném prostředí společně s publikem sdíleli své zalíbení v hudbě.

Vstupenky v kategoriích za 400 a 500 Kč je možné zakoupit v pokladně Rudolfina na adrese 17. listopadu 79/1, Praha 1 nebo online na www.colosseumticket.czKoncert začíná v 19.30 hodin. Součástí vstupenky je pozvání na číši vína od 18.45 hodin. Vstup do Sukovy síně je z Alšova nábřeží 12.

 

Tiskovou zprávu si přečtěte zde.