Festival 2020

V roce 2020 pořádá Zámek Liteň, z.s.
9. ročník Festivalu Jarmily Novotné.

 

LITEŇSKÉ HORNOVÉ DNY A KONCERT S RADKEM BABORÁKEM A HOSTY
Vzhledem k současné situaci jsme přistoupili k rozhodnutí ZRUŠIT Liteňské hornové dny včetně koncertu LESNÍ ROH NA ZÁMKU – Radek Baborák a jeho hosté. Děkujeme za pochopení.

ZUŠ OPEN
16. května se podruhé otevře zámecký areál v Litni přehlídce základních uměleckých škol Středočeského kraje s názvem ZUŠ Open.
4. ročník celostátního projektu, jenž oslavuje unikátní systém základního uměleckého vzdělávání, si po loňských ohlasech podruhé vybral za své dějiště právě Liteň. Vstup zdarma.


FOTOGRAFICKÉ KURZY S TONO STANEM
Věhlasný fotograf Tono Stano navštíví liteňský zámecký areál, kde ve dnech 5.–7. června 2020 povede fotografické kurzy s názvem „Figura a světlo“. Jak sám název napovídá, kurzy budou zaměřeny na focení figury v různých světelných podmínkách.


INTERPRETAČNÍ KURZY V LITNI 2020 A ZÁVĚREČNÝ KONCERT

Interpretační kurzy v Litni 2020 nabídnou ve dnech 22.–27. srpna výuku zejména pěvecké techniky pod vedením naší přední mezzosopranistky Markéty Cukrové. Opět nebude chybět závěrečný koncert tentokrát v podobě poloscénického provedení opery Dido a Aeneas, který zve k poslechu 27. srpna. Vstupenky v prodeji.