Interpretační kurzy v Litni 2019

pod vedením Martiny Jankové,
Gérarda Wysse a Iva Kahánka

6. ročník Interpretačních kurzů v Litni 2019 bude unikátním spojením renomované sopranistky Martiny Jankové a prvotřídních klavíristů Gérarda Wysse a Iva Kahánka.

Písňové akademii Festivalu Jarmily Novotné nabídne Martina Janková své letité zkušenosti z mezinárodních pódií, stejně jako své lektorské dovednosti. Oba klavíristé zprostředkují studium písňové literatury pro klavír. Gérard Wyss se zaměří na výuku francouzské a německé hudby, Ivo Kahánek na český, slovenský, polský a ruský repertoár.

Oba kurzy jsou určeny pro studenty a absolventy uměleckých škol a profesionální pěvce a klavíristy a uskuteční se v termínu 14.–20. září 2019 v zámeckém areálu v Litni. Vůbec poprvé získají absolventi kurzů zkušenost dvou veřejných vystoupení. Jako tradičně při závěrečném koncertu v Litni ve čtvrtek 19. září 2019 a podruhé vybraní absolventi vystoupí během Slavnostního koncertu Festivalu Jarmily Novotné 2019 před publikem v Sukově síni pražského Rudolfina v pátek 20. září 2019.

Předprodej vstupenek na oba koncerty je zahájen! Vstupenky na Závěrečný koncert Interpretačních kurzů v Litni 2019 můžete rezervovat a zakoupit na emailu tickets [at] zamekliten [dot] cz nebo na čísle 724 880 826. Cena vstupenky činí 300 Kč. Koncert se uskuteční v sále Čechovny od 18 hodin. 

Vstupenky na Slavnostní koncert FJN 2019 v Sukově síni Rudolfina v kategoriích za 400 a 500 Kč je možné v pokladně Rudolfina na adrese 17. listopadu 79/1, Praha 1 nebo online na www.colosseumticket.czKoncert začíná v 19.30 hodin a jeho součástí je pozvání na číši vína od 18.45.

Pro každoroční velký zájem doporučujeme zajistit si své vstupenky co nejdříve!

 


STAŇTE SE PATRONEM účastníka Interpretačních kurzů v Litni 2019PRO ÚČASTNÍKY KURZŮ

Přihlášky k aktivní účasti jsou uzavřeny.

Stále je ještě možné přihlásit se k pasivní účasti.

Cena pro pasivní účastníky je 500,- Kč / den bez ubytování.
Přihlásit se můžete na emailové adrese barbora [dot] duskova [at] zamekliten [dot] cz.

Informační leták je ke stažení zde.

Informace o předchozích ročnících Interpretačních kurzů v Litni jsou k nahlédnutí zde, sestřihy z koncertů a ukázka pěvecké lekce na našem Youtube kanálu.