Pořiďte si vstupenky na Závěrečný koncert interpretačních kurzů v Litni! Předprodej zahájen

Mozartovské árie v podání mladých pěveckých talentů v zámeckém parku pod širým nebem. To a mnohem více nabídne letošní Závěrečný koncert interpretačních kurzů v Litni 2018.

Těšit se můžete na absolventská vystoupení ve zcela novém hávu. Koncert se poprvé odváží mimo interiéry historické Čechovny a vedle mozartovských melodií či výkonů čerstvých absolventů kurzů umožní návštěvníkům na několika stanovištích ochutnat i půvabnou scenérii zámeckého parku. Jeho jedinečný tvar mu vnukne operní režisér Marek Mokoš

Koncert zve k poslechu v pátek 24. srpna od 18 hodin za doprovodu smyčcového kvarteta, cembala i klavíru a za účasti obou letošních lektorek – naší přední sopranistky Martiny Jankové a specialistky na barokní repertoár Markéty Cukrové.  

Vstupenky můžete rezervovat a zakoupit na emailu tickets [at] zamekliten [dot] cz nebo na čísle 724 880 826. Cena vstupenky je obvyklých 300,- Kč. S ohledem na to, že o koncert je každoročně zvýšený zájem a bývá brzy vyprodán, doporučujeme zajistit si své vstupenky co nejdříve!

Další informace o 5. ročníku Interpretačních kurzů v Litni 2018 se dočtete zde.

 

Comments are closed.